Brains Attack 2!

unnamed

Marzysz o płatnym stażu w jednej z największych polskich firm? Chciałbyś, żeby Twoje projekty były wrażane w życie? A może za kilka lat widzisz siebie w fotelu dyrektora kreatywnego, szefa działu komunikacji czy właściciela własnej firmy?

Wystarczy, że na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco – Brains attack! jest dla kogoś takiego jak Ty!

O projekcie

Brains attack! to system rywalizacji między studenckimi teamami. Każdego miesiąca Ty i Twoja drużyna rozwiązujecie jedno zadanie przygotowane przez firmę partnerską. Za każde zadanie otrzymujecie punkty. Wraz z końcem roku teamy, które otrzymały najwięcej punktów wybierają w jakiej firmie będą chciały odbyć staż. Proste? Ale to nie wszystko. Część waszych rozwiązań zostanie wdrożona w życie jeszcze przed rozpoczęciem staży.

Projekt skierowany jest do wszystkich studentów Naszego Wydziału – nawet tych z pierwszego roku. Liczy się to na ile kreatywnie podejdziecie do zadania.

Już teraz zostań członkiem Think Tanku i pokaż, że osoby narzekające na studentów kierunków humanistycznych nie wiedzą o czym mówią!

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie z przedstawicielami firm partnerskich dotyczące projektu odbędzie się 14.01.2015 o godzinie 15:45 w sali 43.

Na spotkaniu zostaną podane szczegółowe  informacje dotyczące projektu.

Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdzajcie Facebooka CIS, piszcie na adres: katarzyna.berta@gmail.com  oraz media.wnpid@amu.edu.pl  i pytajcie w pokoju 159 WNPiD.